Naše tipy

Máme pro Vás užitečné tipy, aby Vaše dovolená byla plná pohody s minimálními starostmi. V rámci časových možností se snažíme otestovat dovolenkové aktivity a podělit se o získané zkušenosti s Vámi.

  • Kde nakoupit?

V centru Frymburka (5 minut chůze) jsou Spar a Jednota.

  • Jaký koupit Skipas?

Pokud nemáte své vlastní lyže, doporučujeme si lyže zapůjčit v půjčovně přímo vedle pokladny skiareálu. Dostanete 25% slevu na skipass, který si následně zakoupíte.

  • Máme jet na večerní lyžování od 18-21?

Doporučujeme v případě, pokud jste na lyžích nějakou dobu nestáli nebo nejste příliš pokročilý lyžař. Osvětlená bývá pouze hlavní modrá sjezdovka, která není prudká. Na večerní lyžování se nevztahuje celodenní skipas a musíte si koupit samostatný vstup. Pokud jste na tom s lyžováním dobře, večerní lyžování neuspokojí Vaši lyžařskou touhu. Avšak romantickým zážitkem může být svezení na lanovce v naprosté tmě s daleko menším množství lidí, než tomu je přes den.

  • Jak si nejlépe zalyžovat?

Doporučujeme se do Skiareálu Lipno dopravit kolem 8:40, abyste mohli v 9 hodin co nejdříve vyjet lanovkou nahorů a sjezdovat na druhé straně kopce. Po ránu jsou totiž ideální sjezdové podmínky, bezvadně urolbovaná sjezdovka, malé fronty a ideální teplota sněhu. Pak pozvolna začíná provoz houstnout. Kritické je to kolem poledne. Doporučujeme zajet někam na oběd nebo se naložit do akvaparku a pak se případně kolem 14h na sjezdovku vrátit.

  • Jaký vstup do aquaparku?

On nás máte slevové kupóny na vstup do akvaparku.

  • Pokud odjíždím, mám něco uklízet?

Úklid máte v ceně ubytování, takže se vůbec nic neděje, pokud tuto záležitost nebudete řešit.

  • Jak na Vítkův kámen?

Buď autem, na kole nebo pěšky (v zimě lze i přes zamrzlé Lipno). V létě stihnout převoz za kostelem a z druhého břehu se vypravit na tuto nádhernou vyhlídku.

  • Co když se mi v domě něco rozbilo?

I když vše je v domě relativně nové, tak se samozřejmě může něco takového stát. Vždy je lepší nám o této záležitosti říci než se ji pokoušet svépomocí opravovat. Budeme rádi, pokud bude vše funkční pro naše další klienty.


Rychlá rezervace
Apartmány